








Wymiary 48×40×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odkryj komfort krzesła konferencyjnego HOMCOM, zaprojektowanego z ergonomicznym oparciem i miękką, oddychającą siateczką. Doskonale sprawdzi się jako krzesło do gabinetu, krzesło recepcyjne lub w salach konferencyjnych. Metalowe nogi i smukła podstawa na płozach dodadzą nowoczesnego charakteru każdej przestrzeni. Ciesz się komfortem siedzenia, optymalnym dla każdej poczekalni.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane krzesła |
| Materiał tapicerski | Siatka |
| Kolor | Czarna |
| Producent | HOMCOM |

Składane krzesła, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Składane krzesła, materiałowa, staplowalna
W magazynieDostawa gratis
Składane krzesła, siatka, staplowalna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowane krzesła, składane krzesła, siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis


17×69×132 cm
W magazynieDostawa gratis
57×25×58 cm
W magazynieDostawa gratis

Biurka, narożna
W magazynieDostawa gratis
11×51 cm, owalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis


64×28×43 cm, stal nierdzewna, nożna
W magazynieDostawa gratis
26×57×112 cm
W magazynieDostawa gratis

44×66×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
75×18×110 cm
W magazynieDostawa gratis
34×54×112 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
17×44×119 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
10×33×100 cm, foliowa, stalowa
W magazynieDostawa gratis