


Wymiary 40×5 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 24 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał pokrowca: 100% bawełna Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Czarny Beżowy Czarny Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 40 cm Grubość: 5 cm Waga: 0,463 kg Specyfikacja Zdejmowany i nadający się do prania pokrowiec z zapięciem na zamek Wypełnienie w zestawie Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 5 cm |
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Czarna |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 40 x 40 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 40 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Materiał obicia | 100% bawełna |
| Waga | 0,463 kg |

60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
50×50 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
50×50 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, retro, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Wałki
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie