



Wymiary 38×38 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 19 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Poszycie: Poliester i bawełna (polycotton) Wypełnienie: 100% pianka poliuretanowa (molitan) Kolor Szary Wymiary Szerokość: 38 cm Długość: 38 cm Wysokość: 6 cm Waga: 0,545 kg Specyfikacja Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia Zabezpiecza przed szybkim przenikaniem zimna Chroni przed zanieczyszczeniami i zużyciem mebli Podczas użytkowania na zewnątrz poduszkę chronić przed deszczem i bezpośrednim słońcem
| Szerokość: | 38 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Lokalizacja | Na krzesła |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Kolor | Szara |
| Materiał wypełnienia | Pianka/molitan |
| Długość | 38 cm |
| Rozmiar | 38 x 38 cm |
| Mocowanie | Na sznurki |
| Motyw | Z wzorem |
| Waga | 0,545 kg |
| Materiał obicia | Polibawełna |

37×40 cm, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na krzesła, zestaw
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynieDostawa gratis
37×40 cm, na krzesła
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
36×39 cm, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
37×40 cm, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, kwadratowa, na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na ławki, zestaw
W magazynieDostawa gratis
Na fotele
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na ławki
W magazynieDostawa gratis
Ogrodowa, na ławki
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na leżaki
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
41×38 cm, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie