

Wymiary 75×90×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni TOPANIA dla 8 osób - Materiał: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny jasny - Styl: Nowoczesny - dł. 200 x szer. 90 x wys. 74,7 cm - Daj się uwieść krągłościom kolekcji TOPANIA!
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj nóg | 2 nogi |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, matowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma, kwadratowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
18×80×88 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
8×47×101 cm, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis