

Wymiary 78×152×204 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 819,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko 140 x 190 cm - Tapicerka: Tkanina - Konstrukcja: Sklejka - Kolor: Beżowy - Wymiary: dł.204 x szer.152 x wys.78 cm - Styl: Ponadczasowy - Dla spokojnych nocy, wybierz prosty design łóżka CORNELIUS!
| Szerokość: | 152 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 204 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Tapicerowana, drewniana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm
Dostawa gratis
140×200 cm, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
160×200 cm
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

140×200 cm, nowoczesna, z oświetleniem
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, regulowana
Dostawa gratis
160×200 cm, metalowa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
106×200×213 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
85×188×213 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, nowoczesna, rustykalna
Dostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
97×158-198×225 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
104×228×233 cm, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, metalowa, drewniana
Dostawa gratis

Retro
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis