

Wymiary 76×120-220×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1799,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany dla 4-8 nakryć KOMONI - Materiały: MDF i stal - Kolory: Jasny naturalny i biały - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł.120/220 x szer.120 x wys.76 cm - KOMONI: Rozkładany stół jadalniany, który ma styl!
| Szerokość: | 120-220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 3 nogi |
| Producent | Vente-unique |

Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
73×70×120 cm, rozkładana, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, dębowa, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
7×87×87 cm, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Okrągła, solidna
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie

Drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
77×90×160-260 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, błyszcząca, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
13×68×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Dębowa, klasyczna, retro
Dostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, rustykalna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Schowek
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis