
Nowoczesna 4-drzwiowa szafa uchylna z lustrem D6-L57
Z lustrem, nowoczesna, klasyczna
W magazynieWymiary 213×200×57 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2469,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 4-drzwiowa - Z lustrami - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Biały połysk i złoty - Wymiary: Szer.200 x Gł.57,1 x Wys.213 cm - Styl: Nowoczesny - Połącz elegancję i glamour z kolekcją VUKIA od Pascal Morabito!
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Drążek wiszący, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Z lustrem, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Głębokość, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, półki
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Trzydrzwiowa, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Trzydrzwiowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Półki, łączona
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, półki, pełna
W magazynie
Retro
W magazynie
Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynie
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynie
Głębokość, nowoczesna, tekstylna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Półki, prosta, pełna
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynie
Szufladowa
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynie
Z lustrem, czterodrzwiowa, półki
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis