
Krzesło Milano tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Czarna profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 17, Typ siedziska - Siedzisko stałe
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieWymiary 82×56×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 849,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł SOLUNA - Materiały: Tkanina teksturowana i drewno kauczukowe - Kolory: Żółty i ciemny naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: S56 x G53,5 x W82 cm - Wysokość siedziska: 48 cm - Stonowane i przytulne wnętrze jest możliwe z krzesłami SOLUNA!
| Szerokość: | 56 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Żółta |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
37×50×63 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
96-99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

91×43×40 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
80×56×62 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, industrialna, rustykalna

Nowoczesna, z orzecha włoskiego

Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis