
Szafa przeuwna Como 3D 180 Biała (lacobel)
208×180×67 cm, przesuwana, trzydrzwiowa
Dostawa gratisWymiary 210×120×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1379,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Garderoba z lustrem i schowkami JANAKIA - Materiał: Płyta wiórowa - Kolor: Biały i Naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: szer.120 x gł.40 x wys.210 cm - Z JANAKIA, odmień wejście do swojego wnętrza ze stylem!
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

208×180×67 cm, przesuwana, trzydrzwiowa
Dostawa gratis
Półki, rustykalna
W magazynie
Drewniana, półki, rustykalna
W magazynie
Klasyczna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Półki, rustykalna
W magazynie
Tekstylna, półki, pełna
W magazynie
Półki, na nóżkach, szufladowa
W magazynie
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Trzydrzwiowa, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Retro
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynie
201×150×65 cm, z lustrem, przesuwana
Dostawa gratis
Drewniana, półki, industrialna
Dostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Retro
W magazynie
Metalowa, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis

Retro
W magazynie
Szufladowa
W magazynie
Z lustrem, półki, szufladowa
W magazynieDostawa gratis

Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, przesuwana, czterodrzwiowa
W magazynieDostawa gratis
180×121×52 cm, trzydrzwiowa, drewniana
Dostawa gratis
195×133×52 cm, przesuwana, drewniana
Dostawa gratis
Trzydrzwiowa, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis