
Krzeso Root
Skandynawska
W magazynieWymiary 81×55×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 829,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł MADOLIA - Materiały: Teksturowana tkanina i metal - Kolor: Beżowy - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł. 55 x szer. 55 x wys. 81 cm - Wysokość siedziska: 48,5 cm - Krzesło MADOLIA doda glamour i elegancji twojemu salonowi!
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
97×46×41 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynie
Plastikowa, składana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Metalowa, klonowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, klonowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Metalowa, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

112×70×41 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
22×56×95 cm, drewniana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis