

Wymiary 49×112×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 769,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławka ze schowkiem - Konstrukcja: Sklejka topolowa i drewno sosnowe - Obicie: Welur - Kolor: Taupe - Wymiary: dł. 112 x szer. 47 x wys. 49 cm - Styl: Nowoczesny - Niezrównany komfort ławki łóżkowej ECAMBI: elegancja i miękkość w jednym!
| Szerokość: | 112 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Materiał | Drewno |
| Tapicerka | Materiał |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Z orzecha włoskiego, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Z orzecha włoskiego, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, dębowa
W magazynie
29×41×112 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
24×37×82 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
25×40×115 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
50×31×119 cm, rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, sosnowa, retro
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
33×46×111 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, retro
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
22×45×90 cm, drewniana, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis