

Wymiary 215×203×61 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2889,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi - Z lustrem - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Beżowy i naturalny - Wymiary: szer.203 x gł.60,5 x wys.215 cm - Styl: Nowoczesny - Stwórz stylową naturalną atmosferę z szafą CALOWI!
| Szerokość: | 203 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 215 cm |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tekstylna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, prosta
W magazynie
Z lustrem, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Półki, dębowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szufladowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, półki, dębowa
W magazynie
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Głębokość, nowoczesna, półki
W magazynie
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Klasyczna, retro, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Narożna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Nowoczesna, półki, dębowa
Dostawa gratis
Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, półki, dębowa
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynie
Przesuwana, nowoczesna, półki
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, skandynawska
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis