

Wymiary 213×203×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2679,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 4-drzwiowa z 2 szufladami z lustrem - Struktura: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny i czarny - Wymiary: Szer. 203 x Gł. 60 x Wys. 213 cm - Styl: Nowoczesny - SIDOVIA
| Szerokość: | 203 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Trzydrzwiowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Z lustrem, nowoczesna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, drewniana
Dostawa gratis
Przesuwana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, trzydrzwiowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, półki
W magazynie
Półki, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, półki
W magazynie
Głębokość, półki, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
208×180×67 cm, z lustrem, przesuwana
Dostawa gratis
Przesuwana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Przesuwana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, drewniana, klasyczna
Dostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Narożna, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, tekstylna
Dostawa gratis
215×120×61 cm, z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Przesuwana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis