

Wymiary 76×100×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany ANTELADA dla 8 osób - Materiał: Okleina jesionowa - Kolor: Jasny naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł.200 x szer.100 x wys.76 cm - Ze stołem jadalnym ANTELADA połączysz styl i wspólne biesiadowanie!
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Jesion |
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

76×120×120 cm, nowoczesna, okrągła
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Rozkładana, dębowa, prostokątna
Dostawa gratis

Nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Dębowa, klasyczna, retro
Dostawa gratis
Dębowa, prostokątna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×120×120 cm, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis