

Wymiary 76×229×119 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1759,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany dla 8 osób OLASKO - Materiał: MDF - Kolor: Beżowy - Styl: Design - Wymiary: dł. 229 x szer. 119 x wys. 76 cm - Dodaj miękkości do swojej jadalni ze stołem OLASKO!
| Szerokość: | 229 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 119 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał blatu | Plastik |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
75×120×120 cm, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
75×120×80 cm, dębowa, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
Dębowa, klasyczna, skandynawska
Dostawa gratis

Dębowa, klasyczna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Owalna, industrialna, solidna
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Metalowa
Dostawa gratis
Prostokątna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Marmurowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
Dostawa gratis
Rozkładana, matowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, dębowa, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis