

Wymiary 92×220×87 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2969,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Sofa 3-osobowa rozkładana z niebieskiej tkaniny z siedziskiem z pianki z pamięcią kształtu. Pojemnik na pościel. Dodatkowe poduszki. Prosty system wysuwania. Wymiary: dł.220 x gł.87 x wys.92 cm SITALA
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 87 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Niebieska |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Wysoka
W magazynie
Dwuosobowa, skandynawska, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, skórzana, drewniana
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, retro
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis