

Wymiary 86×280×160 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4479,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożna sofa lewostronana z beżowej tkaniny szenilowej. Wykończenie wysokiej jakości. Dodatkowe poduszki w zestawie. Wymiary: dł.280 x gł.160 x wys.86 cm CUSAVA od Maison Céphy
| Szerokość: | 280 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

86×280×160 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis

Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Prawa, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Retro
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dwuosobowa
W magazynie
Prawa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
W magazynie


Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, niska
W magazynie
Drewniana, lewa, japandi
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis