
Mexen Velar Duo kabina prysznicowa rozsuwana 90 x 80 cm, transparent, czarna - 871-090-080-02-70
Przesuwana, bez wanienki
Wymiary 195×140×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1499,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Drzwi prysznicowe uchylne ze ścianką stałą, kolor czarny mat, styl industrialny, wymiary dł.140 x szer.80 x wys.195 cm, profil aluminiowy i szkło hartowane, kabina prysznicowa z drzwiami, TORONI
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
|---|---|
| Otwieranie | Przesuwane |
| Wanienka | Bez wanienki |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Vente-unique |

Przesuwana, bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki


Składana, bez wanienki


Kwadrat, przesuwana, bez wanienki

Bez wanienki

Kwadrat, mleczne szkło, bez wanienki


Kwadrat, bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przesuwana

80×80 cm, kwadrat, mleczne szkło

Kwadrat, bez wanienki

Bez wanienki

Bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przesuwana

Bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przesuwana

Bez wanienki

Kwadrat, przesuwana, bez wanienki

Bez wanienki


Kwadrat, przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki

Składana
W magazynie

Bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki

Kwadrat, przezroczyste szkło, bez wanienki

Bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis