
167,78 zł
Beczka na wino z dozownikiem, drewniana baryłka, 5,5 L
Stojąca
W magazynieWymiary 100×43×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stojak na butelki, regał na wino, komoda, mebel, szafka. Dł.43 x gł.29.5 x wys.100 cm. Czarny drewniany mebel. Szafka, półki i szuflada. Stojak na butelki CAVINA.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Lokalizacja | Stojące |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Vente-unique |

Stojąca
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis