

Wymiary 180×140×198 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2069,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko antresola 90 x 190 cm z szafą i biurkiem - Konstrukcja: Płyty i materiały drewnopochodne - Kolor: Naturalny i biały - Wymiary: dł.198 x szer.140,3 x wys.180 cm - Styl: Nowoczesny - Zorganizuj swoją sypialnię z łóżkiem antresolą ALVENOU!
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 198 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Schowek | Tak |
|---|---|
| Bariera | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Wielofunkcyjne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Schowek
W magazynieDostawa gratis

188×196×137 cm, schowek, z laminatu
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa
W magazynie
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynie
170×97×253 cm, sosnowa, schowek




Schowek
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm
W magazynie
201×97×198 cm, bariera, drążek wiszący
W magazynieDostawa gratis


Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Drążek wiszący
W magazynie
Drążek wiszący
W magazynie
Wielofunkcyjna
W magazynieDostawa gratis



Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
185×204×100 cm, dla dziewczynek, sosnowa

Schowek
W magazynieDostawa gratis

Drążek wiszący
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis