

Wymiary 76×110-260×110 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2259,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany rozkładany dla 2-12 osób FIRELA - Materiały: MDF i stal - Kolory: Jasny naturalny i biały - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł. 110/160/210/260 x szer. 110 x wys. 76 cm - Stół jadalniany FIRELA: Dostosuj go według swojego życzenia!
| Szerokość: | 110-260 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Producent | Vente-unique |

77×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna

76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×90 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Okrągła, szklana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
18×84×89 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, dębowa, klasyczna
Dostawa gratis

76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 100-200 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
73×76×28 cm, rozkładana, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
74×120×80 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis