
Szafa uchylna - czterodrzwiowa z szufladami - Kevis 4D | kaszmir
Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratisWymiary 206×180×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1589,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 6-drzwiowa z 3 szufladami - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Beżowy - Wymiary: szer. 180 x gł. 46,5 x wys. 206 cm - Styl: Nowoczesny - Utrzymaj porządek w swojej sypialni i głowie dzięki PEROLI!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 206 cm |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Drewniana, półki, szufladowa
Dostawa gratis
235×250×60 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Prosta, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
200×250×60 cm, drewniana, czterodrzwiowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
178×80×42 cm, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Przesuwana, półki, prosta
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis