

Wymiary 140×40×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2439,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ścienna kolumna łazienkowa z drewna tekowego z półkami i wnękami do przechowywania dostarczana w całości – lite drewno tekowe – wymiary: wys.140 x gł.35 x szer.40 cm - system cichego domykania - KUPANG
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Wiszące |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj | Wysokie |
| Producent | Vente-unique |

13×37×94 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, wysoka, na nóżkach
W magazynie
65×22×44 cm, stojąca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, stojąca, błyszcząca
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Drewniana, stojąca, skandynawska
W magazynie
Wisząca, drewniana, wysoka
W magazynie
Wisząca, wysoka, nowoczesna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis