

Wymiary 76×99×212 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1249,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko wysuwane 2 x 80 x 200 cm z listwowym stelażem - Konstrukcja: Sklejka - Pokrycie: Teksturowana tkanina - Kolor: Taupe - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł. 211,5 x szer. 99 x wys. 76 cm - Uprość swoje codzienne życie z łóżkiem wysuwanym PLURANIO!
| Szerokość: | 99 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Zestaw | Ze stelażem |
| Rodzaj | Leżanki |
| Materiał | Tapicerowane |
| Styl | Nowoczesny |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
90×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, nowoczesna
W magazynie
120×200 cm, z materacem
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro
W magazynie
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
90×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Z orzecha włoskiego, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, bez materaca
W magazynie

120×200 cm, dębowa, bez materaca
Dostawa gratis

90×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Dębowa, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Regulowana
Dostawa gratis
90×200 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
90×200 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis