
1269,99 zł
Drzwi kompletne dwustronne z aluminium i szkła hartowanego - wys. 204 x szer. 93 cm - SEROTO
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratisWymiary 170×100×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1299,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko piętrowe 2 x 90 x 190 cm - 1 szuflada - Metal i MDF - Kolor: Naturalny i czarny - Wymiary: dł.200 x szer.100 x wys.170 cm - Styl: Industrialny - CASIDIA, inteligentny wybór do nowoczesnej, funkcjonalnej i pełnej stylu sypialni.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Schowek | Tak |
|---|---|
| Bariera | Tak |
| Dostawka | Tak |
| Materiał | Drewniane |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Vente-unique |

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis