

Wymiary 76×180-260×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3599,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany BIRFIRA dla 6-10 osób - Materiały: Ceramika, szkło hartowane i metal - Kolor: Efekt białego i beżowego marmuru - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł.180/220/260 x szer.90 x wys.76 cm - Przyjmuj z łatwością większe towarzystwo dzięki rozkładanemu stołowi BIRFIRA!
| Szerokość: | 180-260 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Szkło, Marmur |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 2 nogi |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×140-180 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
75×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
76×100×100 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
77-79×90-180×90 cm, rozkładana, nowoczesna
Dostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
9×69×132 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, z orzecha włoskiego, industrialna
W magazynie
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis