

Wymiary 184×64×65 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 729,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mebel łazienkowy pod pralkę i suszarkę - Szafka z wysuwaną półką - Jasny naturalny - Wymiary S64 x G65 x W184 cm - ERKANO
| Szerokość: | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 184 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Rodzaj | Pod umywalkę |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Drewniana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Dębowa, z umywalką, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, dębowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, z umywalką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie

78×140×50 cm, drewniana, matowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, pod umywalkę
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, pod umywalkę
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, z umywalką
W magazynie
Nowoczesna, z umywalką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
59×60×46 cm, nowoczesna, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, z umywalką, pod umywalkę
W magazynie

78×120×50 cm, drewniana, matowa
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis