
Krzesło z podłokietnikami z teksturowanej tkaniny i czarnego drewna kauczukowego - Bordowy - LIVELIA od Pascal Morabito
Nowoczesna, drewniana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratisWymiary 80×58×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 919,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł LYLABA - Materiały: Teksturowana tkanina i ciemne naturalne drewno kauczukowca - Kolor: Terakota - Styl: Design - Wymiary: szer.58 x gł.54 x wys.80 cm - Wysokość siedziska: 49,5 cm - Podnieś jakość swojej przestrzeni z krzesłami LYLABA, zaprojektowanymi z myślą o codziennym komforcie!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, drewniana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
83×87×79 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
77×82×73 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, metalowa
Dostawa gratis
79×47×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana

Nowoczesna, materiałowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
83×55×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

82×59×47 cm, nowoczesna, drewniana

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
84×63×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
83×55×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa

Tapicerowana, retro
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis