
Kabina prysznicowa z hydromasażem ćwierćokrągła z panelem z kompozytu bambusowego - Matowy biały - szer.90 x gł.90 x wys.225 cm - TILOMA
225×90×90 cm, przezroczyste szkło, z wanienką
W magazynieDostawa gratisWymiary 225×80×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2949,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odwracalna kabina prysznicowa z hydromasażem z brodzikiem, kabina prysznicowa wyposażona w słuchawkę prysznicową, półkę do przechowywania i odpływ, kolor matowa biel, wymiary S120 x W225 cm, ścianki z hartowanego szkła, VITUNA
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 225 cm |
| Ksztalt kabiny | Prostokąt |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Nieprzezroczysty plastik |
| Wanienka | Z wanienką |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

225×90×90 cm, przezroczyste szkło, z wanienką
W magazynieDostawa gratis
Przezroczyste szkło, przesuwana
W magazynie
Składana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Składana, bez wanienki

Bez wanienki

Bez wanienki

Przezroczyste szkło
W magazynie
Bez wanienki

Bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

Bez wanienki

Bez wanienki

Przezroczyste szkło
W magazynie
Składana, przezroczyste szkło
W magazynie
Składana, bez wanienki

Bez wanienki

Kwadrat, przesuwana, bez wanienki


Składana
W magazynie
Bez wanienki

80×80 cm
W magazynieDostawa gratis
Bez wanienki

Składana, bez wanienki

Bez wanienki

Bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Bez wanienki

Składana
W magazynie
Składana, bez wanienki

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis








Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis