

Wymiary 82×156×98 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1849,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Sofa 2-osobowa z melanżowej beżowej tkaniny - zdejmowane oparcie - efekt pikowania - 2 dodatkowe poduszki - dł. 156 x gł. 98 x wys. 82 cm - metalowe nóżki - DUGLASA
| Szerokość: | 156 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 98 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Industrialny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

80×216×105 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
57×44×118 cm, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, prowansalska, retro
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
49×94×105 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
92×220×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
Dostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis