

Wymiary 81×164×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1299,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z pojemnikiem 140 x 190 cm - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny - Wymiary: S164,4 x G199,8 x W81,2 cm - Styl: Nowoczesny - Z VELONA masz pewność, że dokonujesz właściwego wyboru!
| Szerokość: | 164 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Ze schowkiem | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |






Z oświetleniem, bez materaca, skórzana

Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
113×196×224 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

40×168×210 cm, nowoczesna, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie


160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
160×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis