

Wymiary 140×35×25 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 759,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wisząca prążkowana kolumna łazienkowa ze złotą lamówką, kolor czarny, S35 x W140 x G25 cm, 3 półki i 1 drzwiczki uchylne z systemem push to open, styl art déco, teksturowana kolumna do przechowywania w łazience, kolumna mocowana do ściany, KELIZA
| Szerokość: | 35 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Wiszące |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Wysokie |
| Producent | Vente-unique |

Stojąca, wysoka, na nóżkach
W magazynie
65×22×44 cm, stojąca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, drewniana, wysoka
W magazynie
Drewniana, stojąca, skandynawska
W magazynie
Wisząca, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, wysoka, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, stojąca, błyszcząca
W magazynie
13×37×94 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis