

Wymiary 103×148×213 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1399,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 140 x 200 cm - Konstrukcja: Płyty wiórowe - Obicie: Tkanina - Kolor: Beżowy - Wymiary: S148 x G213 x W103 - Styl: Nowoczesny - Zoptymalizuj swoją sypialnię z łóżkiem z pojemnikiem SARANELI!
| Szerokość: | 148 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 213 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
111×155×214 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis

102×202×221 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Retro
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
106×213×211 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis