

Wymiary 73×236×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5579,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
kanapa 4-osobowa rozkładana ekspresowo w sztruksowym welurze w kolorze taupe - Materac 13 cm memory foam. Dodatkowe poduszki. Wyprodukowano w Europie. Wymiary: S236 x G100 x W73 cm. POGNIA
| Szerokość: | 236 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
73×236×100 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
38×56×103 cm, dwuosobowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
73×236×100 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
81×168×105 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
Dostawa gratis
81×196×105 cm, na nóżkach, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, drewniana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
72×200×160 cm, trzyosobowa, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Dwuosobowa, głębokość, retro
W magazynie
73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
75×116×60 cm, dwuosobowa, skórzana
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, trzyosobowa, skórzana
W magazynie

73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis