

Wymiary 80×216×105 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4709,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa rozkładana ekspresowo w tkaninie beżowej. Spanie 140 cm. Materac 13 cm z pianką memory. Wymiary: S216 x G105 x W80 cm. Poduszki w zestawie. Produkt wyprodukowany w Europie. AMELIA
| Szerokość: | 216 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

80×236×105 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

80×216×105 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
80×236×105 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
73×189×96 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
36×59×112 cm, nowoczesna, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, dwuosobowa, głębokość
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
85×208×98 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
58×30×119 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie

Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis





Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis