

Wymiary 80×320×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik lewy rozkładany ekspresowo w sztruksowym aksamicie w kolorze terakoty - Spanie 140 cm - Materac 13 cm pianka memory. Wymiary: S320 x G165 x W80 cm AMELIA
| Szerokość: | 320 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie

Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis