

Wymiary 104×228×233 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2019,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko 160 x 200 cm z szafkami nocnymi i schowkami - Z podświetleniem LED i portem USB - Konstrukcja: Płyty wiórowe – Kolor: Jasny naturalny - Wymiary: S228,3 x G233,2 x W104,1 cm - Styl: Nowoczesny - Przechowaj wszystkie swoje niezbędne rzeczy dzięki łóżku LARONIA.
| Szerokość: | 228 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 233 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Ze schowkiem | Tak |
| Z oświetleniem | Tak |
| Z nocnym stolikiem | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis