

Wymiary 104×228×233 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3389,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko 160 x 200 cm z szafkami nocnymi i schowkami - Z oświetleniem LED i portem USB - Konstrukcja: Płyty wiórowe – Kolor: Naturalny - Wymiary: S228,3 x G233,2 x W104,1 cm - Styl: Nowoczesny + Stelaż + Materac - Przechowaj wszystkie niezbędne rzeczy dzięki łóżku LARONIA.
| Szerokość: | 228 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 233 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Ze schowkiem | Tak |
| Z oświetleniem | Tak |
| Z nocnym stolikiem | Tak |
| Zestaw | Z materacem i stelażem |
| Materiał | Z laminatu |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
148×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis

140×200 cm, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
148×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
140×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Metalowa, industrialna, regulowana
Dostawa gratis

160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
147×206 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis