

Wymiary 73×236×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5579,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Sofa 4-osobowa rozkładana ekspresowo w teksturowanej tkaninie w kolorze terakoty. Materac 13 cm z pianki memory. Dodatkowe poduszki. Wyprodukowano w Europie. Wymiary: S236 x G100 x W73 cm POGNIA
| Szerokość: | 236 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Brązowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis

Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
81×168×105 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
81×196×105 cm, na nóżkach, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
38×56×103 cm, dwuosobowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
86×218×92 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
85×257×102 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, głębokość
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
73×216×100 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, głębokość
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis