

Wymiary 80×320×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik lewy rozkładany ekspresowo sztruksowy welur butelkowa zieleń - Spanie 140 cm - Materac 13 cm pianka memory Wymiary: S320 x G165 x W80 cm AMELIA
| Szerokość: | 320 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
73×299×165 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
73×299×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
41×85×145 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
95×240×187 cm, rozkładana, lewa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, rustykalna
Dostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
57×56×164 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis