

Wymiary 113×175×215 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1969,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z pojemnikiem 140 x 190 cm – Konstrukcja: Sklejka - Tapicerka: Tkanina – Kolor: Beżowy - Wymiary: Szer.175 x Gł.215 x Wys.113 cm - Styl: Romantyczny - Ciesz się otulającym komfortem z łóżkiem z pojemnikiem DORMELINA!
| Szerokość: | 175 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 215 cm |
| Wysokość: | 113 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

113×196×224 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

200×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis



Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis



111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

40×168×210 cm, nowoczesna, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

103×148×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis