





Wymiary 132×103×39 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1249 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda wysoka Sorrenti 103 cm - kaszmir / złoty, Szerokość: 103, Wysokość: 132, Głębokość: 39, Wysokość nóżek: , Głębokość blatu: , Montaż: .
| Szerokość: | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 132 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Material | Płyta laminowana |
| Producent | STILLA |

Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie


Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie

Nowoczesna, japandi, skandynawska
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, sosnowa, skandynawska
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, matowa

Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
85×100×41 cm, drewniana, szufladowa
W magazynieDostawa gratis

Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Prosta
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, sosnowa
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Uniwersalna
W magazynie
51×56 cm, matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis

Matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis

82×100×41 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis