





Wymiary 74-85×48×57 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 173 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Jasny kremowy Metal Plastik Wymiary Szerokość: 47,5 cm Szerokość siedziska: 47,5 cm Głębokość: 56,5 cm Głębokość siedziska: 35 cm Wysokość: 73,5 - 84,5 cm Wysokość siedziska: 41,5 - 53 cm Średnica kółek: 5 cm Całkowita szerokość kółek: 5 cm Obciążenie: 110 kg Specyfikacja Dostarczane w stanie rozłożonym
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 74-85 cm |
| Rodzaj kółek | Plastikowa |
|---|---|
| Rodzaj krzesła biurowego | Krzesła obrotowe |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Regulacja | Tak |
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Materiał nóg | Metal |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Wysokość siedziska | 41,5 - 53 cm |
| Materiał kółek | Plastik, Guma |

Głębokość
Dostawa gratis
Materiałowa, gumowana
W magazynie

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe
W magazynie


Materiałowa, gumowana
W magazynie

Skórzana
W magazynie
Skórzana
W magazynie

Materiałowa, medyczna, gumowana
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, plastikowa
W magazynie
Materiałowa, medyczna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, plastikowa
W magazynie
Skórzana
W magazynie

Krzesła obrotowe
W magazynie

Skórzana
W magazynie

Materiałowa, gumowana
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, gumowana
W magazynie
Materiałowa, plastikowa
W magazynie

Skórzana
W magazynie

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie