




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, przytulnością i trwałością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, gładkością, a ponadto się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne otulenie, to właśnie mikrofibra jest dla Ciebie idealna. Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 95 g/m2 Kolor Jasnobrązowy Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, przynajmniej raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie ze wskazówkami producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wybranej warianty Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewkę na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Kwiaty |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,9 kg |

220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie


Łóżko jednoosobowe
W magazynie














Łóżko jednoosobowe





Bawełniana
W magazynie


220×240 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie



45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie