
Elegancki fotel z okrągłego technorattanu APERTO
Nieregulowana
W magazynieDostawa gratisWymiary 75×126×142 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciesz się razem świeżym powietrzem ogrodowym na tym dużym fotelu ogrodowym marki Outsunny. Pomieści dwie osoby i zachwyca delikatnym kwiatowym wzorem na pokryciu tkaniny. Ogromny komfort zapewnia duże miękkie poduszka, wypełniająca całe siedzisko w koszu. Dzięki praktycznemu składanemu designowi fotel można złożyć i oszczędzać miejsce w razie potrzeby. Ponadto solidna stalowa rama zapewnia bezkompromisową stabilność i bezpieczną równowagę.
| Szerokość: | 126 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 142 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Funkcje | Składane |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Outsunny |

Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
26×73×112 cm, składana
W magazynieDostawa gratis



46×74×118 cm
W magazynieDostawa gratis
11×77×86 cm, bujana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, bujana, metalowa


Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


Składana, regulowana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wisząca, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie


Metalowa
W magazynie
26×57×112 cm
W magazynieDostawa gratis

9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis

Biurka, narożna
W magazynieDostawa gratis
17×69×132 cm
W magazynieDostawa gratis
19×29×96 cm
W magazynieDostawa gratis
24×46×119 cm
W magazynieDostawa gratis
10×33×100 cm, foliowa, stalowa
W magazynieDostawa gratis
65×35×77 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
44×66×87 cm
W magazynieDostawa gratis

57×25×58 cm
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
18×55×144 cm
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
17×79×79 cm, okrągła, retro
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis