
BELDIVO szafka podumywalkowa 50 cm z białą umywalką - drzwi lewe - różne kolory
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynieWymiary 46×100×46 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1279,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka łazienkowa wisząca ryflowana różowa z umywalką wpuszczaną w blat, szer. 100 x gł. 46 x wys. 46 cm, system soft close, szuflada, wisząca, ryflowana, matowe wykończenie, nowoczesny styl, szafka z umywalką - SATARA
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj | Z umywalką |
| Kolor | Różowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, matowa, z orzecha włoskiego

51×60×37 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, pod umywalkę
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis