

Wymiary 120×30×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 539,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Słupek łazienkowy wiszący w kolorze taupe, wym.: Szer. 30 x gł. 30 x 120 cm, 2 szafki z 4 półkami, nowoczesny styl, szafka łazienkowa, STEFANIE
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Wiszące |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj | Wysokie |
| Styl | Nowoczesny |
| Producent | Vente-unique |


17×40×73 cm
W magazynieDostawa gratis
Wysoka, dębowa
W magazynie
Nad pralkę, głębokość
W magazynie
66×20×53 cm, stojąca
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
Dostawa gratis



Drewniana, dębowa
Dostawa gratis
69×19×47 cm
W magazynieDostawa gratis

Stojąca, niska, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, dębowa
Dostawa gratis


59×60×46 cm, wisząca, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa
Dostawa gratis
77×15×39 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Wisząca, wysoka, nowoczesna
W magazynie

Drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, wysoka, dębowa
W magazynie

Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa
W magazynie
65×22×44 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis