

Wymiary 86×60×66 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł GULSUN - Materiały: Tkanina i metal - Kolor: Beżowy - Styl: Nowoczesny - Wymiary: Szer. 60 x Gł. 66 x Wys. 86 cm - Wysokość siedziska: 52 cm - Rozsiądź się wygodnie na krześle GULSUN!
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Właściwości | Obrotowe |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Metalowa, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
87×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Skandynawska, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie

80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, klonowa, retro
W magazynieDostawa gratis
83×54×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

85×54×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Tapicerowana, składana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
88×55 cm, obrotowa, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień

88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis

88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Schowek
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis