





Wymiary 50×70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 90 g/m2 Kolor Turkusowy Niebieski Czerwony Biały Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Uwaga: Podane wymiary mogą się różnić o ± 5 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Opakowanie zawiera 1 sztukę
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester, Mikroplusz |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Kropki |
| Kolor | Zielona |
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 70 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

45×120 cm, wałki, hipoalergiczna
W magazynie
50×150 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
45×120 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie