




Wymiary 70×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 90 g/m2 Kolor Biały Kremowy Beżowy Zielony Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Uwaga: Podane wymiary mogą różnić się o ± 5 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Opakowanie zawiera 1 szt.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Kształt | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Długość | 90 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Motyw | Drvca |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

45×45 cm, nowoczesna, skandynawska

50×70 cm, prostokątna, kwiaty

45×45 cm, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie